Almanya ile ülkemiz arasında önemli ticari bağlar bulunuyor. İthalat ve ihracatta en çok iletişimde olduğumuz ülkelerden birisi olan Almanya ile bu ticari süreç uzun yıllardır devam ediyor. Her tür ürünün Almanya’ya ulaştırılması ya da Almanya’dan ülkemize getirilmesi için sistemi destekleyen lojistik bağlantılar yer alıyor. Almanya Kara Nakliye ile bu ticaret her zaman en hızlı ve güvenli şekilde yürütülüyor.

Almanya Kara Nakliye hem firmalar için hem de bireysel yük taşımacılığında karşımıza çıkıyor. İthalat ve ihracat ile birlikte evden eve nakliyat alanında da Almanya Kara Nakliye hizmetleri tercih ediliyor.

Ülkemizde Almanya Kara Nakliye alanında hizmet sunan farklı birçok firma bulunuyor. Her bir firmanın çalışma alanı farklılık gösterebiliyor. Kimi firmalar sadece tenteli tır taşımacılığı yaparken, kapsamlı çalışan büyük ve köklü firmalar gabari dışı ağır nakliyat, konteyner taşımacılığı ya da frigo tır taşımacılığı yapıyor. Her biri profesyonel bir iş olan bu tür özel taşımacılıklar ile Türkiye – Almanya arasında önemli bir ticaret ağı oluşuyor.

Nakliye ihtiyacınız mı var?

Almanya Kara Nakliye Fiyatları

Almanya Kara Nakliye fiyatları belirli dinamiklere bağlı olarak belirleniyor. Bu süreçte önemli olan hem uygun fiyatlı nakliye hizmetini alabilmek hem de güvenli ve kaliteli bir hizmet elde edebilmek oluyor. Sadece taşımacılığın olmadığı, gümrükleme gibi önemli detayların da yer aldığı Almanya Kara Nakliye hizmeti fiyatlandırmaları şu şekilde yapılıyor;

  • Nakliye fiyatlandırmalarında en önemli dinamiklerden birisi taşımacılığın yapılacağı iki adres arasındaki mesafe oluyor. Ülkemizden hareket eden ve Almanya’da belirtilen noktalara ulaşılmasını istediğiniz bir nakliye aracı için aradaki mesafenin net olarak bilinmesi gerekiyor.
  • Almanya Kara Nakliye için gümrükleme bedelleri fiyatlandırmada önemli yer tutuyor. Her bir sevkiyat için ayrı ayrı belirlenen navlun bedelleri nakliye fiyatı hesaplanırken baz alınıyor.
  • Taşınacak olan yükün cinsi ve miktarı nakliye fiyatları belirlenirken ele alınan dinamiklerden birisi oluyor. Ne tür bir araç ile nakliye hizmeti verileceği fiyatlandırmalarda ön planda oluyor.

Bavyera Lojistik firması Almanya Kara Nakliye alanında hizmet sağlayan en güvenli ve ekonomik tercihlerden birisidir. Her tür mal, yük, ürün veya eşyanın Türkiye- Almanya ya da Almanya -Türkiye taşımacılığı için sigortalı ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

slider_1.jpg
GÜVENLİ TAŞIMACILIK

Yükünüzün araca yüklenmesinden teslimine kadar olan süreçte tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz.

ZAMANINDA TESLİMAT

Yükünüzü belirtilen termin süreleri içerisinde teslim ediyoruz.

7 / 24 DESTEK

Yükünüzün durumunu 7/24 aktif müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.