Benelux Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’un coğrafi olarak birleşmesi sonucu oluşan bir birliktir. Ve ülkemiz ile önemli ticari bağlara sahiptir. Ülkemizin önemli birçok markası Benelux birliğine ihracat yapmaktadır. İthalat ve ihracat ağında çok hızlı ve sürekliliği bulunan anlaşmalar bulunmaktadır. Tüm bu ticaret ağının en önemli kollarından birisi ise lojistik hizmetlerdir. Benelux kara nakliye ile sağlanan lojistik ağı hızlı bir sirkülasyona ve hacme sahiptir.

Benelux kara nakliye ile her tür ürün ve yük taşımacılığı yapılmaktadır. Ülkemiz nakliye firmaları belirli ve düzenli periyotlarda Benelux için taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Kapıdan kapıya olarak gerçekleştirilen bu hizmetler sayesinde ülkeler arasında bulunan ticaret ağına destek sağlanmaktadır. Sağlamış olduğu düzenli sevkiyatlar, güvenli işbirlikleri ve ekonomik fiyatlandırmalar sayesinde en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

Bavyera Lojistik firması Benelux kara nakliye firmalarından birisidir. Her tür ürün ve yük sevkiyatı için profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Bavyera Lojistik firması Benelux kara nakliye için geniş bir araç filosuna sahiptir. Farklı türde ürün ve yükler için, farklı tonaj kapasitelerine sahip araçlarla hizmet sunmaktadır. Her biri gerekli yasal izin ve belgelere sahip olan ve uluslararası taşımacılık konusunda yetkili olan firma bünyesinde Benelux taşımacılığı yapılmaktadır.

Benelux kara nakliye hizmeti içerisinde gümrükleme ve uluslararası taşımacılıktan doğan her tür yasal işlem yer almaktadır. Firma bünyesinde görev alan eğitimli, deneyimli ve bilgili tüm ekipler Benelux taşımacılığının en hızlı sürede ve eksiksiz olarak tamamlanabilmesi için çalışmaktadır.

Nakliye ihtiyacınız mı var?

Benelux Kara Nakliye Fiyatları

Benelux Kara Nakliye fiyatları belirli dinamiklere bağlı olarak belirleniyor. Bu süreçte önemli olan hem uygun fiyatlı nakliye hizmetini alabilmek hem de güvenli ve kaliteli bir hizmet elde edebilmek oluyor. Sadece taşımacılığın olmadığı, gümrükleme gibi önemli detayların da yer aldığı Benelux Kara Nakliye hizmeti fiyatlandırmaları şu şekilde yapılıyor;

  • Nakliye fiyatlandırmalarında en önemli dinamiklerden birisi taşımacılığın yapılacağı iki adres arasındaki mesafe oluyor. Ülkemizden hareket eden ve Benelux’da belirtilen noktalara ulaşılmasını istediğiniz bir nakliye aracı için aradaki mesafenin net olarak bilinmesi gerekiyor.
  • Benelux Kara Nakliye için gümrükleme bedelleri fiyatlandırmada önemli yer tutuyor. Her bir sevkiyat için ayrı ayrı belirlenen navlun bedelleri nakliye fiyatı hesaplanırken baz alınıyor.
  • Taşınacak olan yükün cinsi ve miktarı nakliye fiyatları belirlenirken ele alınan dinamiklerden birisi oluyor. Ne tür bir araç ile nakliye hizmeti verileceği fiyatlandırmalarda ön planda oluyor.

Bavyera Lojistik firması Benelux Kara Nakliye alanında hizmet sağlayan en güvenli ve ekonomik tercihlerden birisidir. Her tür mal, yük, ürün veya eşyanın Türkiye- Benelux ya da Benelux-Türkiye taşımacılığı için sigortalı ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

slider_1.jpg
GÜVENLİ TAŞIMACILIK

Yükünüzün araca yüklenmesinden teslimine kadar olan süreçte tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz.

ZAMANINDA TESLİMAT

Yükünüzü belirtilen termin süreleri içerisinde teslim ediyoruz.

7 / 24 DESTEK

Yükünüzün durumunu 7/24 aktif müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.