Orta Avrupa’nın en önemli kentlerinden birisi Polonya’dır. Aynı zamanda ülkemiz ile önemli ticari bağları olan bir ülkedir. Her yeni yıl başında Polonya ile ülkemiz arasında yeni ticari hedefler belirlenmektedir. Bu hedeflere ulaşabilmek ve Polonya ile olan ticari bağı daha da kuvvetli bir hale getirebilmek için en önemli dinamiklerden birisi lojistik destektir. Bu destek en hızlı ve en ekonomik şekilde Polonya kara nakliye ile sağlanmaktadır.

Polonya kara nakliye hizmetinde Türkiye Polonya arası kara yolu üzerinden taşımacılık yapılmaktadır. Bu taşımacılıkta her tür ürün ve yük taşımaya söz konusu olabilmektedir.

Yapılan ticaretin içeriğine göre farklı taşımacılık araçları ile her tür ürün sevkiyatı iki ülke arasında sağlanabilmektedir.

Tır, konteyner, gabari dışı ağır yük taşımacılığı ve frigo tır taşımacılığı gibi hizmetler ile her tür sevkiyat en güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bavyera lojistik firması Polonya kara nakliye alanında hizmet sunan en önemli firmalardan birisidir. Geniş araç filosu, profesyonel çalışma sistemi ve ekonomik fiyatlandırma politikaları ile en önemli ticaret anlaşmalarına destek vermektedir.

Bavyera Lojistik firması bünyesinde en ekonomik ve en hızlı nakliye desteği sunulmaktadır. Polonya kara nakliye fiyatlandırmalarında kaliteli ve hızlı bir hizmetin karşılığı olarak en uygun fiyat teklifleri hazırlanmaktadır. Gümrükleme, navlun vb. her tür maliyet fiyatlandırmalar içerisine dahil edilmektedir. böylelikle firmaların yoğun rekabet ortamında aktif kalabilmeleri için maliyet avantajı oluşturmalarına olanak sağlanmaktadır.

Nakliye ihtiyacınız mı var?

Polonya Kara Nakliye Fiyatları

Polonya Kara Nakliye fiyatları belirli dinamiklere bağlı olarak belirleniyor. Bu süreçte önemli olan hem uygun fiyatlı nakliye hizmetini alabilmek hem de güvenli ve kaliteli bir hizmet elde edebilmek oluyor. Sadece taşımacılığın olmadığı, gümrükleme gibi önemli detayların da yer aldığı Polonya Kara Nakliye hizmeti fiyatlandırmaları şu şekilde yapılıyor;

  • Nakliye fiyatlandırmalarında en önemli dinamiklerden birisi taşımacılığın yapılacağı iki adres arasındaki mesafe oluyor. Ülkemizden hareket eden ve Polonya’da belirtilen noktalara ulaşılmasını istediğiniz bir nakliye aracı için aradaki mesafenin net olarak bilinmesi gerekiyor.
  • Polonya Kara Nakliye için gümrükleme bedelleri fiyatlandırmada önemli yer tutuyor. Her bir sevkiyat için ayrı ayrı belirlenen navlun bedelleri nakliye fiyatı hesaplanırken baz alınıyor.
  • Taşınacak olan yükün cinsi ve miktarı nakliye fiyatları belirlenirken ele alınan dinamiklerden birisi oluyor. Ne tür bir araç ile nakliye hizmeti verileceği fiyatlandırmalarda ön planda oluyor.

Bavyera Lojistik firması Polonya Kara Nakliye alanında hizmet sağlayan en güvenli ve ekonomik tercihlerden birisidir. Her tür mal, yük, ürün veya eşyanın Türkiye- Polonya ya da Polonya -Türkiye taşımacılığı için sigortalı ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

slider_1.jpg
GÜVENLİ TAŞIMACILIK

Yükünüzün araca yüklenmesinden teslimine kadar olan süreçte tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz.

ZAMANINDA TESLİMAT

Yükünüzü belirtilen termin süreleri içerisinde teslim ediyoruz.

7 / 24 DESTEK

Yükünüzün durumunu 7/24 aktif müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.