Olmazsa Olmazınız
SİGORTA

Tedarik zincirinin en önemli kollarından birisi taşımacılıktır. Ve taşımacılık sektörünün en önemli dinamiklerinden birisi de sigortadır. Hem yurtiçi hem de uluslararası taşımacılıkta sigorta olmazsa olmaz altın kurallardandır.

Nakliyat ya da taşımacılık sigortası nakliye araçları ile ürün ya da malların taşınması esnasında, taşınmaya söz konusu olan tüm malların herhangi biri fiziki zarara uğramaması adına alınan en önemli önlemdir. Taşımacılık türü ne olursa olsun, taşınmaya söz konusu tüm malların kapsamlı bir şekilde sigorta ile güvence altına alınması gerekmektedir.

Taşımacılık Sigortası Kapsamı

Taşımacılık sigortası kapsamında taşınmanın yapıldığı araç her ne ise, bu araç içerisinde yer alan tüm ürünler belirli teminatlar karşılığında güvene altına alınmaktadır. Kamyon, tır, konteyner, tren, gemi, uçak gibi her tür taşıma aracında yaşanabilecek tüm olumsuz durumlar sigorta poliçelerinde yer almaktadır. Ve poliçe kapsamında oluşabilecek tüm beklenmedik kaza ve hasar durumlarında ürün ya da malların bedeli sigorta tarafından karşılanmaktadır.

Emtia Nakliye Sigortası

Taşımacılık sektöründe farklı sigorta türleri kullanılmaktadır. Emtia sigortası sahibi olduğunuz mallara ve bunların bedellerine karşı yapılan sigortalardır. Taşınma sürecinde oluşabilecek tüm hasarlara karşı, emtia bedeliniz sigorta ile güvence altına alınmaktadır.

Taşımacılık sigortaları birçok yönetmelik ile zorunlu kılınmaktadır. Taşınan her yüke ilişkin kapsamlı bir sigorta yapmak hem alıcı hem de gönderici için zorunluluk arz etmektedir. Özellikle uluslararası taşımacılıkta sigorta zorunlu bir noktadır.

Bavyera Lojistik firması hem yurtiçi hem de uluslararası taşımacılıkta en güvenli ev en kapsamlı sigortalar ile hizmet sunmaktadır. Yapılan sigorta kadar poliçelerin içeriği de çok önemlidir. Bavyera Lojistik bünyesinde yapılan tüm sigortalar en kapsamlı şekilde değerlendirilmektedir.

GÜVENLİ TAŞIMACILIK

Yükünüzün araca yüklenmesinden teslimine kadar olan süreçte tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz.

ZAMANINDA TESLİMAT

Yükünüzü belirtilen termin süreleri içerisinde teslim ediyoruz.

7 / 24 DESTEK

Yükünüzün durumunu 7/24 aktif müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.