Sektöründe Lider
Deniz & Havayolu Taşımacılığı

Taşımacılık sektörü dünya ekonomisin yapı taşlarından birisidir.  Her tür sektör ile direk bağlantısı olan bu sektörün her zaman güvenilir ve sürekli bir gelişim içerisinde olması dünya ticareti adına çok önemlidir. Taşımacılık hizmetinin farklı sistemleri vardır. Her bir sistem coğrafi konum, hızlı teslimat ve en uygun maliyet dinamikleri ele alınarak tercih edilmektedir.  Deniz & Havayolu Taşımacılığı en çok tercih edilen sistemlerden birisidir.

Deniz & Havayolu Taşımacılığı daha çok uluslararası yapılan ticaretlerde tercih edilmektedir. Dünyanın her yerine ürün göndermek ve ürün almak Deniz & Havayolu Taşımacılığı ile çok daha hızlı ve kolay olmaktadır. İthalat ve ihracat yapan birçok firma bu sistemler sayesinde aktif ve verimli çalışabilmektedir.

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı ithalat ve ihracat alanında çok önemli bir yere sahiptir. Oldukça kapsamlı bir hizmet içeriğine sahip olan denizyolu taşımacılığı ancak profesyonel ve kurumsal firmalar tarafından yürütülebilmektedir.

Denizyolu taşımacılığı denildiğinde bu alanda birçok farklı hizmet barındırılmaktadır. Her tür ürünün en güvenli şekilde taşınması ile birlikte depolama, gümrükleme, dağıtım ve proje taşımacılığı konularını da kapsamaktadır. Dünyanın tüm önemli limanları kullanılarak her bir yük istenilen adreslere denizyolu taşımacılığı ile ulaştırılmaktadır. Ve bu sistem çok önemli bir maliyet avantajı sunmaktadır.

Havayolu Taşımacılığı

Dünyanın en hızlı taşımacılık sistemi Havayolu taşımacılığı olarak bilinmektedir. Tüm dünya üzerinde üretim ve tüketim dengesinin kesintisiz bir şekilde sağlanabilmesi ve acil ihtiyaç durumunda en hızlı sevkiyatların yapılabilmesi Havayolu taşımacılığı ile mümkündür.
Diğer taşımacılık sistemleri ile kıyaslandığında Havayolu taşımacılığı biraz daha maliyetli ancak buna nazaran en hızlı taşımacılık sistemi olarak tercih edilmektedir. Özellikle uluslararası alanda her tür yük ve ürün taşınması için kargo uçakları kullanılmaktadır.

Bavyera Lojistik firmamız siz müşterilerine Deniz & Havayolu Taşımacılığı alanında hizmetler sunmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız hızlı, güvenilir, kaliteli ve en önemlisi ekonomik taşımacılık çözümleri ile tüm taleplerinizi karşılamaktadır. Her tip yük ve ürününüzü en hızlı ve en uygun fiyatlarla sevk edebilmek için Bavyera Lojistik Deniz & Havayolu Taşımacılığı kullanabilirsiniz.

GÜVENLİ TAŞIMACILIK

Yükünüzün araca yüklenmesinden teslimine kadar olan süreçte tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz.

ZAMANINDA TESLİMAT

Yükünüzü belirtilen termin süreleri içerisinde teslim ediyoruz.

7 / 24 DESTEK

Yükünüzün durumunu 7/24 aktif müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.