BİZ BAVYERA’YIZ!

Bavyera Uluslararası Lojistik firmamız 2013 yılından bu yana taşımacılık sektöründe aktif olarak faaliyet gösteriyor. Geniş bir araç filosu ve alanında deneyimli ve eğitimli ekiplerle taşımacılık hizmetinin her evresini kontrollü bir şekilde sürdürüyor.

Bavyera Lojistik firması parsiyel ve intermodel taşımacılık ile birlikte sektörün tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edebiliyor. Ve sektörde yaşanan gelişim ve gereksinimleri görerek lojistik alanında uçtan uca çözümler sunabiliyor. Ülkemiz firmalarının yoğun rekabet ortamında daha savaşçı bir yapıda olabilmesi için ekonomik çözüm önerileri ile her sektöre katma değer sağlıyor.

Bavyera Lojistik firmamız kurulduğu günden bu yana yüksek müşteri memnuniyeti için çalışıyor. Bu hedefe ulaşabilmek için tedarik zincirinin her aşamasında doğru, sürekli, hatasız ve şeffaf bir sistem uyguluyor. Sahip olduğu sistematik iş prensibi ile dünya çapındaki lojistik ihtiyaçlarına küresel ölçekte çözümler sunuyor.

Bavyera Lojistik firmamız yüksek kapasitede iş üretebilmek ve firmaların lojistik ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabilmek için güçlü bir araç filosu, güçlü ekipmanlar, ileri IT teknolojileri ve uzman bir kadro ile tüm süreci yönetiyor. Artık rekabetin küresel olduğu bu dönemde uluslararası bazda güçlü global network ağı ile tüm ihtiyaçlara en hızlı şekilde yanıt veriyor.

Bavyera Lojistik için çalışma ve iş etiği en önemli kavramlar olarak benimseniyor. Kanun ve yönetmeliklere uygun, adil, güven verici ve katma değer yaratabilecek türde bir çalışma prensibi benimsiyoruz. Her zaman iç ve dış müşterisini çok iyi tanıyan firmamız onların tüm beklentilerini karşılayabilecek düzeyde hizmet sunuyor. Sektörde var olan tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz. Ve güçlü ve dinamik ekibimiz ile lojistik ihtiyaçlarını ekonomik ve eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz.

Öneri, görüş ve istekleriniz için bize ulaşabilirsiniz