Son Yılların Trendi
Proje Taşımacılığı

Son yıllarda özellikle kurumsal olarak çalışan büyük şirketler proje taşımacılığı talebinde bulunuyor. Rafineri, inşaat altyapı, termik santraller, boru hattı, enerji, madencilik, özel ve kamu sektör lojistiği gibi alanlarda proje taşımacılığı yapılıyor. Var olan bir projenin başlangıcından bitimine kadar var olan tüm gerekli taşımacılık işleri proje taşımacılığı adı altında yürütülüyor. Komplike bir iş olan bu sistem ancak taşımacılık sektöründe çalışan güçlü ve büyük lojistik firmaları tarafından alınabiliyor.

Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Son yıllarda özellikle kurumsal olarak çalışan büyük şirketler proje taşımacılığı talebinde bulunuyor. Rafineri, inşaat altyapı, termik santraller, boru hattı, enerji, madencilik, özel ve kamu sektör lojistiği gibi alanlarda proje taşımacılığı yapılıyor. Var olan bir projenin başlangıcından bitimine kadar var olan tüm gerekli taşımacılık işleri proje taşımacılığı adı altında yürütülüyor. Komplike bir iş olan bu sistem ancak taşımacılık sektöründe çalışan güçlü ve büyük lojistik firmaları tarafından alınabiliyor

Proje Taşımacılığı Avantajları

Proje taşımacılığına özellikle kamu kurum ihalelerinde ve büyük özel sektör projelerinde ihtiyaç duyuluyor. Çünkü kapsamlı bazı projelerde taşımacılık kısmı işin hem maddi hem de işleyiş açısından çok önemli bir kısmını oluşturuyor. Her bir proje için ayrı bir lojistik plan yapılıyor. Böylelikle en verimli ve en uygun maliyetlerle taşımacılık hizmetinin alınması sağlanıyor.

Bavyera Lojistik firması proje taşımacılığı alanında hizmet sunan firmalardan birisidir. Sistemli ve profesyonel bir iş düzeni ile en uygun fiyatlarda hizmet sağlamaktadır.

GÜVENLİ TAŞIMACILIK

Yükünüzün araca yüklenmesinden teslimine kadar olan süreçte tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz.

ZAMANINDA TESLİMAT

Yükünüzü belirtilen termin süreleri içerisinde teslim ediyoruz.

7 / 24 DESTEK

Yükünüzün durumunu 7/24 aktif müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.