Yenilikçi
Minivan Taşımacılığı

Küreselleşen ve globalleşen dünya koşulları taşımacılık sektöründe çok önemli yenilikleri de beraberinde getiriyor. Bu yeniliklerden en önemlisi ise Minivan Taşımacılığı olarak biliniyor.

Minivan Taşımacılık hizmeti adında da anlaşılacağı gibi minivan tür araçlar ile yapılan taşımacılık hizmetidir. Parça eşya ya da ürün taşınması gerektiğinde başvurulan bu sistem ile büyük ölçüde hız kazanılıyor.

Minivan Taşımacılık hizmeti ortalama olarak 24 ila 84 saat arasında tamamlanıyor. Taşımacılık yapılacak olan iki adres arasındaki mesafeye bağlı olarak değişen bu süre havayolu taşımacılığından dahi hızlı olarak kabul ediliyor.

Acil ve Parçalı Yükler İçin: Minivan

Minivan Taşımacılık hizmeti 1300 kg’a kadar olan yük ve eşyalar için geçerli oluyor. Acil yetişmesi gereken ve üzeri tamamlayamayacak olan parçalı yükler için tercih ediliyor.

Minivan Taşımacılığın Avantajları

Minivan Taşımacılığı düşük tonajdaki ürün ve yüklerin taşınmasında kullanılıyor. Bu tür bir hizmetin sağlamı olduğu çok önemli avantajlar bulunuyor. İşte Minivan Taşımacılığın sunduğu avantajlar;

  • Minivan Taşımacılık en hızlı sistem olarak biliniyor. Kesintisiz bir taşımacılık söz konusu olduğu için süre konusunda en hızlı sistem oluyor. Bir noktadan minivan araçlara yüklenen herhangi bir parça eşya ya da yük hiçbir aktarma noktasına uğramadan, direk olarak hedef noktaya yönlendiriliyor. Böylelikle arada bulunan kilometre olarak mesafeye bağlı olarak çok hızlı bir şekilde teslimatlar yapılabiliyor.
  • Her bir taşımacılık çok yüklü tonlarda olamayabiliyor. Bazı firmalar özel ve parçalı ürünler üretiyor ve bunların taşımacılığının da o ürüne özel olarak yapılması gerekiyor. Düşük tonajlarda olan ve tek parça ürünler minivan araçlara yükleniyor. Başka ürünlerle temas etmediği için çok daha korunaklı ve güvende oluyor.
GÜVENLİ TAŞIMACILIK

Yükünüzün araca yüklenmesinden teslimine kadar olan süreçte tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz.

ZAMANINDA TESLİMAT

Yükünüzü belirtilen termin süreleri içerisinde teslim ediyoruz.

7 / 24 DESTEK

Yükünüzün durumunu 7/24 aktif müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.