İtalya Güney Avrupa’nın en önemli ticaret merkezlerinden birisidir. Ve ülkemiz ile geniş bir ticaret hacmine sahiptir. Ülkemiz de üretim yapan birçok kurumsal firmanın İtalya ile ithalat ve ihracat bağı bulunmaktadır. İtalya ihracat ve ithalatlarında bu bağın ne hızlı şekilde sürekliliğini koruyabilmesi için lojistik desteğin de önemi çok büyüktür. İtalya kara nakliye ile sağlanan lojistik destek ne kadar güvenli, düzenli ve ekonomik olursa, bu ticari bağın ömrü de o kadar uzun olacaktır.

Ülkemiz ile İtalya arasında yapılan her tür alışverişte kara nakliyesi kullanılmaktadır. Hem diğer nakliye türlerine göre maliyet açısından oldukça ekonomiktir hem de kısa sürelerde tamamlanabilmektedir.

İtalya ile ülkemiz arasında yapılan tüm ticari işlemlerin gümrük nezdinde önemli kuralları bulunmaktadır.

Bazı dönemlerde yenilenen ve güncellenen önemli mevzuat ve yönetmelikler ticaretin temelini oluşturmaktadır. Bu mevzuat ve yönetmelikler İtalya kara nakliye hizmeti için çok önemli bir alandır. İtalya’ya nakliye hizmeti sunan kurumsal lojistik firmaları gümrükleme alanında bilgi ve eğitim sahibi olmalıdır.

Bavyera Lojistik firması İtalya kara nakliye hizmeti sunan güçlü ve köklü firmalardan birisidir. Her tür ürün ve yükün Türkiye – İtalya arasında sevkiyatının en hızlı ve güvenli şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Gümrükleme sürecinde her iki ülke için de geçerli olan mevzuata hakim, deneyimli ve bilgili bir ekip ile tüm süreç yönetilmektedir. Firma bünyesinde yapılan tüm uluslararası sevkiyatlar hem ekonomik hem de kısa sürede tamamlanmaktadır.

Nakliye ihtiyacınız mı var?

İtalya Kara Nakliye Fiyatları

İtalya Kara Nakliye fiyatları belirli dinamiklere bağlı olarak belirleniyor. Bu süreçte önemli olan hem uygun fiyatlı nakliye hizmetini alabilmek hem de güvenli ve kaliteli bir hizmet elde edebilmek oluyor. Sadece taşımacılığın olmadığı, gümrükleme gibi önemli detayların da yer aldığı İtalya Kara Nakliye hizmeti fiyatlandırmaları şu şekilde yapılıyor;

  • Nakliye fiyatlandırmalarında en önemli dinamiklerden birisi taşımacılığın yapılacağı iki adres arasındaki mesafe oluyor. Ülkemizden hareket eden ve İtalya’da belirtilen noktalara ulaşılmasını istediğiniz bir nakliye aracı için aradaki mesafenin net olarak bilinmesi gerekiyor.
  • İtalya Kara Nakliye için gümrükleme bedelleri fiyatlandırmada önemli yer tutuyor. Her bir sevkiyat için ayrı ayrı belirlenen navlun bedelleri nakliye fiyatı hesaplanırken baz alınıyor.
  • Taşınacak olan yükün cinsi ve miktarı nakliye fiyatları belirlenirken ele alınan dinamiklerden birisi oluyor. Ne tür bir araç ile nakliye hizmeti verileceği fiyatlandırmalarda ön planda oluyor.

Bavyera Lojistik firması İtalya Kara Nakliye alanında hizmet sağlayan en güvenli ve ekonomik tercihlerden birisidir. Her tür mal, yük, ürün veya eşyanın Türkiye- İtalya ya da İtalya-Türkiye taşımacılığı için sigortalı ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

slider_1.jpg
GÜVENLİ TAŞIMACILIK

Yükünüzün araca yüklenmesinden teslimine kadar olan süreçte tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz.

ZAMANINDA TESLİMAT

Yükünüzü belirtilen termin süreleri içerisinde teslim ediyoruz.

7 / 24 DESTEK

Yükünüzün durumunu 7/24 aktif müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.