Lojistik sektörünün araç ve ekipmanlara bağlı olduğu sanılsa da insan gücü bu sektörün en önemli dinamiklerinden birisidir. Güçlü ve donanımlı bir ekibe sahip olan firmamız iş üretme ve geliştirme konusunda hep bir adım önde yol almaktadır.

Bavyera Lojistik firması olarak çalışanlarımızın güvenli, adil, sağlıklı ve katılımcı bir iş ortamında çalışmasını esas alıyoruz. İnsan Kaynakları politikamızın temel taşlarına bakıldığında çalışan aklarına ilişkin yasalara saygı, fırsat eşitliği, iş güvenliği, sağlık ve gizlilik konularına büyük bir hassasiyet ile yaklaşıyoruz. En tepeden en tabana tüm çalışanlarımızı dil, din, etnik köken, ırk, cinsiyet, uyruk ayrımı yapmadan eşit kabul ediyoruz.
İşe alım sürecinde profesyonel ve titiz bir yaklaşım sergiliyoruz. Önceliğimiz doğru işe doğru insan alımı yaparak adil iş ortamı yaratmak oluyor. Bunu yaparken kariyer olanakları, ücretlendirme, ve terfi gibi konularda yasalarla uyum içerisinde çalışıyoruz.

Bizler Bavyera Lojistik olarak her zaman ortak akıl ile hareket etmeyi tercih ediyoruz. Bunu sağlayabilmek adına şirket içerisinde güçlü ve akıcı iletişim kanalları oluşturuyoruz.

Açık Pozisyonlar

Öneri, görüş ve istekleriniz için bize ulaşabilirsiniz