Yurtiçi taşımacılıkta ve özellikle ithalat ve ihracat uygulamalarında depolama ve antrepo hizmeti büyük önem taşıyor. Depolama ve antrepo hizmetlerinin her biri birbirinden farklı terimler olsa da çözümleri benzer süreçlere sahiptir. Taşımacılık yapan ve bu alanda kapsamlı olarak çalışan profesyonel firmalar tarafından sunulan hizmetlerdir. 

Depolama Antrepo çözümleri taşımacılık sürecini destekleyen hizmetlerdir. Sevk edilen her tür ürün ve malın aktarma, bekleme gibi süreçlerde en uygun koşullarda muhafaza edilmesini ve saklanmasını hedeflemektedir. Aynı zamanda sistematik bir işleyiş ile sevkiyatların çok daha hızlı ve akıcı olmasını sağlamaktadır.

Depolama çözümleri açık ve kapalı depo alanları ile sunulmaktadır. Ürünün cinsine göre sunulan bu hizmetler sistematik bir işleyişe sahiptir. Kurumsal taşımacılık firmaları sunmuş oldukları depolama çözümleri ile sevkiyat sürecinin hem çok daha ekonomik hem de çok daha hızlı tamamlanmasını sağlamaktadır. Depolama hizmeti denildiğinde taşımacılık firmalarının sorumluluğu oldukça büyüktür. Süreci yönetmek, planlamak, projelendirmek ve takip sistemleri ile takip edebilmek taşımacılık firmalarının yükümlülüğündedir.

Nakliye ihtiyacınız mı var?

Antrepo Çözümleri

İthalat ve ihracat sürecinde uyulması gereken gümrük mevzuatları vardır. İşte bu gümrük mevzuatlarına tabi olan eşyaların gümrük gözetimi altında iken korunduğu ve muhafaza edildiği alanlara Antrepo olarak adlandırılmaktadır. Gümrük müdürlüklerine yakın olarak konumlandırılan antrepoların farklı tüpleri bulunmaktadır. 

Bavyera Lojistik firması bünyesinde en güvenli ve ekonomik depolama antrepo çözümlerini bulabilirsiniz. 

slider_1.jpg
GÜVENİLİR & GÜVENLİ

Küresel tedarik zincirlerine etkili çözümler sunma konusundaki deneyimimizden yararlanın.

Polonya Kara Nakliye

Her biri profesyonel bir iş olan bu tür özel taşımacılıklar ile Türkiye – Almanya arasında önemli bir ticaret ağı oluşuyor.

24/7 DESTEK

Destek ekibimiz işinizi desteklemek için çözümlere yönelik her zaman hazır olacak...